Images are for reference purposes only and product appearances/colours may vary.
| Model | Cubi N ADL Intel Processor N100 |
| Processor | Intel Processor N100 4 Core 3.40 GHz Boost Clock |
| RAM | None 1 slots DDR4-3200 1.20v Supports up to 16 GB |
| Storage | None Supports 1 x M.2 Type 2280 PCIe Gen3x4 / SATA SSD |
| Card Reader | None |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Networking | Wired: 1Gbps + 1Gbps Wireless: Wi-Fi 5 Bluetooth: Bluetooth 4.1 |
| I/O Ports | Front
Rear
|
| Operating System | None |
| Dimensions | 124 x 124 x 54 mm |
| Warranty | 1 Year |
| Manufacturer | |
| Manufacturer's Website | Link * |
| Product Website | Link * |
| Warranty Information | |
| Warranty Duration | 1 Year |
MSI CUBI N ADL Mini PC, Intel Processor N100 / No RAM (DDR4-3200) / No SSD (NVMe Gen3) / No OS
- MSI Barebones Mini PC
- Intel Processor N100 4-Core Processor
- Up to 3.40GHz Boost Clock
- Integrated Intel Graphics
- 1 x DDR4-3200 SO-DIMM Slot up to 16GB
- 1 x M.2 2280 Gen3 NVMe & SATA Slot
- 2 x 1Gb Ethernet, Wi-Fi 5 & Bluetooth 4.1
- 1 x HDMI 2.1, 1 x DisplayPort 1.4
- 1 x USB Type-C 10Gb/s with DisplayPort
- 2 x USB Type-A 10Gb/s
- 2 x USB 2.0/1.1
- 1 x 3.5mm Combo Audio Jack
- VESA Mountable (Screws Included)
- 40w Power Adapter
- 1 Year Warranty
- Product Code: Cubi N ADL Intel Processor N100
- Availability:
In Stock with Supplier
Lead Times:
- In Stock with Progenix: Ready for collection/dispatch once payment clears. The cut-off for same-day dispatch is 12:00pm on business days.
- In Stock with Supplier: 1-3 business days until dispatched or ready for collection
- Out Of Stock: Contact us to see if this item will be restocked.
-
R4,020




